Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domovy

 Jeden z nejdůležitějších prvků ve hře. Po většinu misí zde bude začínat a následně i ukončovat vaše mise. V příběhové části máte vždy jeden domov, v DLC Jimmy's Vendetta můžete využívat téměř všechny. Každý váš byt popřípadě dům disponuje šatníkem, kde si můžete vybrat ze všech koupených obleků, lednicí s občerstvením, rádiem a telefonem. Na mapě je vyznačen bílím klíčkem v zeleném kroužku

Scalettův byt

Byt ve kterém hrdina prožil velkou část svého života. Z hlediska hraní v tomto bytě přespíte pouhou jednu noc po příjezdu z války. Byt je velice skromný, nachází se v Little Italy v druhém poschodí. V tomto bytě žila celá rodina Scalettová od té doby, co připluli do Empire Bay.

mafia 2 mafia 2 mafia 2

Joevo byt

Místo kde strávíte velkou část hry, je byt vašeho přítele Joa. Budou zde probíhat mafiánské jednání, radovánky a slouží jako odpočinek po práci. Postupem času se byt mění, jak můžete vidět na obrázcích níže. Nachází se v Little Italy ve 3. poschodí.

mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2

Vitův apartmán

První Vitovo obydlí je malý byt v Uptownu. Popis bytu z pohledu domovníka: "Jak vidíte, v bytě je i telefon a neplatí se za něj příplatek.... a tady je koupelna, čistá a moderní se spoustou horké vody. A tady je hlavní ložnice, postel pána domu, je pohodlná a je v ní dost místa pro dva, možná i pro tři a nevrže, to vždycky považuji za velké plus." Ovšem zkutečnost je trochu jiná jak můžete vidět na snímcích níže.
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2

Villa Scaletta

Luxusní obydlí ve vilové části Greenfieldu vlastní Vito v období jeho největší slávy, bohatství,... Mě osobně se dům velice líbil, škoda jen, že do dopad, tak jak dopad.
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2

Martyho byt

Je asi nejhorší obydlí do kterého se dostanete. Byt po již zesnulém Martym se nachází na jihu města v Oyster Bay. Je hned v prvním patře těsně nad bývalém občerstvení. Vchod je po dřevěných schodech ze dvora.
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2

Orientační mapa obydlích

ZAJÍMAVOST:Pozoruhodné je, že u západního konce mostu v Hunters Point je na všech mapách označený byt či dům, ale během hry se do něj nedostanete, ani v dosud vydaných DLC. Nebo to je jenom nepozorný pozůstatek ze škrtů?